do XXIX Pieszej Pielgrzymki Drohiczyńskiej na Jasną Górę zostało:

logo podlaskie

Grupa sokołowska - Pomarańczowa

Czasami przychodzi taki moment, gdy zastanawiamy się jak przeżyć czas swojego urlopu czy wakacji. Gdzie mamy pojechać i co zobaczyć? W którą stronę mam wyruszyć, aby przeżyć coś niesamowitego? Znamy wiele wspaniałych miejsc, bardzo ciekawych i bogatych, często do nich zabieramy swoich znajomych, a nawet całe rodziny.

Od dłuższego czasu dla mnie takim wyjątkowym miejscem jest Częstochowa. W tym kierunku co roku, dokładnie w sierpniu, stawiam swoje kroki biorąc udział w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Gdy zbliża się ten czas, zawsze w moim sercu rodzi się ta jedna myśl, by kolejny raz w kaplicy Cudownego Obrazu ujrzeć wyjątkową twarz Maryi. Podczas tego spotkania zawsze doświadczam bijącego serca Matki, która na mnie czeka z wielką radością, to tam Ona pragnie słuchać wszystkich moich spraw i pomaga mi je rozwiązywać oraz otacza mnie płaszczem Swojej miłości. To tu po kilkudniowym trudzie pielgrzymowania, mogę zatrzymać się i odpocząć u Maryi, wzmocnić swoje siły na codzienne kapłańskie życie.

Do tego miejsca pełnego wiary i cudów, Ja pragnę zaprosić Ciebie Bracie i Siostro. Zaczynając do dzieci, młodzieży, całych rodzin, a kończąc na osobach starszych i chorych. Każdy z nas może ten sierpniowy czas przeżyć wraz z Maryją. Pamiętaj, że Ona zawsze tam czeka, by wypraszać nam potrzebne łaski. Nie wahaj się, podejmij decyzję i już dziś dołącz do Grupy Sokołowskiej – pomarańczowej i razem ze mną odkryj przygodę życia i wiary. Zapisy na pielgrzymkę ruszają od 15 lipca br. w parafii pw. Niepokalanego Serca NMP - Konkatedra w Sokołowie Podlaskim, w dniach od poniedziałku do piątku (w godzinach pracy kancelarii: 9.00 – 11.00 i 16.00 – 17.00). Do zobaczenia na szlaku pielgrzymki.

facebook