do XXXIII Pieszej Pielgrzymki Drohiczyńskiej na Jasną Górę zostało:

Przyjaciele Pielgrzymki
Logo przyjaciela qpidu.com
Logo przyjaciela Pater Group
Logo przyjaciela Sigma
Logo przyjaciela suempol
Logo przyjaciela Topaz

Grupa Łochowska - Żółta

W tym roku ruszamy na pielgrzymkowy szlak z hasłem: „IDZIEMY W POKOJU CHRYSTUSA”. Będzie to okazja, aby przeżyć swoje przygotowanie na pełne Ducha Świętego nasze posłanie. Pan Jezus wielokrotnie wskazywał swoim Apostołom, że ich życie ma być głoszeniem Ewangelii, wyrazem prawdziwej wiary wobec świata. Wszystko, w czym będziemy uczestniczyć podczas pielgrzymki: Msza Św., konferencje, Słowo Boże, modlitwa, radość, miłość oraz obecność obok brata i siostry, pomoże nam doskonale stać się przyjacielem Chrystusa.

Z tą formą REKOLEKCJI W DRODZE wiąże się dużo niesamowitych darów i możliwości oraz płynie wiele łask do naszych serc, dzięki którym każdy może później napełniać świat pokojem. Wiem to z własnego doświadczenia (15 lat w drodze do Częstochowy) i ze spotkania z ludźmi, z którymi często rozmawiałem (świadectwa tych, którym Maryja wiele wyprosiła).

Dlatego zapraszam WSZYSTKICH, aby spróbować czegoś co z pewnością poruszy DUSZĘ, wzmocni WIARĘ, rozpali ENTUZJAZM, poprowadzi INNYMI ŻYCIOWYMI DROGAMI. Tegoroczna trasa wiedzie na Jasną Górę, do kaplicy z obrazem Matki, która czeka na swoje DZIECI. Już dziś usłysz głos Maryi, która zaprasza właśnie Ciebie, byś spakował się i wyruszył w wędrówkę zawsze nową.

Z serca błogosławię i pozdrawiam. DO ZOBACZENIA W SIERPNIU. J Ks. Łukasz Skarżyński – Przewodnik Grupy Łochowskiej.

facebook